Phlizz
Online magazine van het Lewis Carroll Genootschap
The Lewis Carroll Society UK
Alice’s Adventures in Oxford
Op 12 februari 2025 zal Mark Davies een lunch-lezing geven over bijzondere en bekende inwoners van Oxford die deel uitmaakten van de kennissenkring van Lewis Carroll en Alice Liddell. De lezing is onderdeel van de viering van het 50-jarig jubileum van het Museum of Oxford. Meer informatie: https://museumoxford.org
Alice’s Day Oxford
Op zaterdag 5 juli 2025 zal in Oxford de jaarlijkse Alice’s Day worden gevierd.
Het programma wordt nog belend gemaakt.
Voor activiteiten in de stad: zie t.z.t. https://www.storymuseum.org.uk
Voor een lezingen-programma: zie t.z.t. https://lewiscarrollsociety.org.uk
Alice in het Marylebone Theatre
Van 19 juli t/m 1 augustus 2025 speelt in het Marylebone Theatre in Londen een voor het VK nieuwe productie van Alice in Wonderland, geschikt voor kinderen van 5 jaar en ouder. Hij speelde eerder in Australië en was daar een groot succes.
Meer informatie: https://www.westendtheatre.com/265526/news/uk-premiere-of-alice-in-wonderland-to-play-the-marylebone-theatre-this-summer/
The Lewis Carroll Society of North America
Virtual Book Club
Op 12 januari 2025 20 uur Nederlandse tijd vindt een online bijeenkomst plaats onder de titel LCSNA Virtual Book Club.
Charlie Lovett vertelt daar over zijn nieuwe boek, Charles Lutwidge Dodgson, A Bibliography of Works Published in His Lifetime, en Edward Guiliano over Lewis Carroll Collections and Collectors.
Voor meer informatie en de zoom-link, zie https://www.lewiscarroll.org/event/book-club-edward-guiliano-and-charlie-lovett/
De Amerikaanse Society organiseert regelmatig bijeenkomsten, via zoom of fysiek. Houd hiervoor de website in de gaten (https://www.lewiscarroll.org/events).
Opnames van eerdere bijeenkomsten zijn te vinden op:
https://www.youtube.com/channel/UCH_RdUTdm7M6aThf9RgXFBA.
[print_button]