De vrienden

Het Lewis Carroll Genootschap heeft op dit moment 46 vrienden.
Een aantal van de vrienden heeft expliciet toestemming gegeven hun naam op de website te vermelden, eventueel met mailadres en deskundigheid (in de zin van meer dan gemiddelde kennis van één of meer aspecten van Lewis Carroll en zijn werk).

Lot van den Akker, deskundigheid: The Hunting of the Snark
lotvdakker@gmail.com

Hugo Buddelmeijer, deskundigheid: Computer-adaptaties
hugo@buddelmeijer.nl

Maxim Februari

Theo Jansen, deskundigheid: Wiskunde, logische raadsels
dodgson_cl@live.nl

Franke Koksma
f.koksma@gmail.com

Jur Koksma (bestuurslid), deskundigheid: Vertaler
koksma@gmail.com

Els van der Poort
vd.poort@xs4all.nl

Ton Richel
arichel@casema.nl

Lenny de Rooij, deskundigheid: Ontstaansgeschiedenis + analyse van de Alice-boeken
http://www.alice-in-wonderland.net            lenny@alice-in-wonderland.net

Moniek Rutten
moniek.rutten@yahoo.com

Bas Savenije (voorzitter), deskundigheid: Logica
bsavenije@live.nl

Has Seulijn, deskundigheid: Opvoeding; 19e eeuwse kinderboeken
seulijn@kpnmail.nl

Henk van Viegen, deskundigheid: Toneelvoorstellingen
viehoe@kpnplanet.nl

Wilma Vlug (bestuurslid)
aanwilma@live.nl

Coby Voorn
coby.voorn@xs4all.nl

Frits van der Waa
fvdwaa@xs4all.nl

Arnold Zandbergen, deskundigheid: The Hunting of the Snark
a.zandbergen@home.nl